Język Angielski

GM BEST SOLUTIONS oferuje naukę języka angielskiego na terenie całego powiatu bocheńskiego w formie indywidualnych zajęć dostępnych w domu klienta bądź lektora na każdym poziomie zaawansowania. Proponujemy nauczanie dzieci i dorosłych oferując zarówno różnotematyczny język angielski jak i kursy specjalistyczne. Klientom z całej Polski dajemy możliwość nauki angielskiego przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype.

Oferując Państwu edukację w zakresie języka angielskiego pragniemy poinformować, że nasze metody nauczania znacznie różnią się od tych powszechnie znanych ze szkół. Naszym celem jest sprawić aby każdy był w stanie komunikować się  w języku angielskim na odpowiednim dla siebie poziomie. Chcemy udowodnić, iż można porzucić studiowanie nudnych i trudnych reguł gramatycznych oraz zapomnieć o uciążliwym zapamiętywaniu słówek. Z nami możesz uczyć się wreszcie w sposób jak najbardziej naturalny. W ramach procesu nauczania zapewniamy wszelkie materiały, które pozwalają na systematyczną pracę nad językiem również poza lekcjami. Dla stałych klientów na preferencyjnych warunkach udostępniamy także opcje specjalnego panelu klienta z dodatkowymi pomocami edukacyjnymi.

Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w zakresie nauczania języka angielskiego z zastosowaniem naturalnych metod przekazywania wiedzy. Umożliwiamy przygotowanie do matury, egzaminów Cambridge (FCE,CAE,CPE), wyjazdów zagranicznych oraz innych organizowanych na życzenie klienta. Generalnie proponujemy angielski od korepetycji aż po specjalistyczne szkolenia. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o oczekiwania oraz wymagania każdego z naszych uczniów. Nigdy nie podążamy za utartymi schematami uwzględniając fakt, iż każdy z nas jest inny.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Jak zawsze jesteśmy również otwarci na wszelkie pytania i sugestie.